Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

Žiadna iná oblasť ľudského poznania sa nevyvíja tak dynamicky, ako sféra Techniky a IT...

Trendy vo vzdelávaní zameranom na dosiahnutie a udržanie počítačovej gramotnosti nájdete v tejto rubrike.

Ponuka kurzov v oblasti informačných technológií je skutočne rozmanitá. Čoraz obľúbenejšie sú aj e-learningové kurzy, ktoré umožňujú užívateľom z pohodlia domova alebo kancelárie získať nevyhnutné zručnosti pre ovládanie dnes už samozrejmých pracovných nástrojov pre takmer všetky odvetvia.

V rubrike Informatika a Technológie na našom portáli nájdete informácie o akreditovaných počítačových kurzoch ako aj články o najnovších trendoch vo vzdelávaní v oblasti IT a tlačové správy vedúcich vzdelávacích spoločností v tejto kategórii. Pozornosť zameriavame na oblasť firemného vzdelávania a získavanie potrebných zručností pre ovládanie profesionálneho software od komunikačných, až po špecializované technické programy.

Vzdelávanie v oblasti techniky sme zaradili tiež do tejto kategórie, no články venujú pozornosť najmä legislatívnym predpisom, ktoré ovplyvňujú technické profesie, napríklad oblasť elektrotechniky, chémie, strojníctva, dopravy a ďalších oblastí.

Viac...

Zvýšte produktivitu zamestnancov rýchlo a výhodne!

Chcete zvýšiť efektivitu práce vašich zamestnancov? Potrebujete, aby po zadaní úlohy dokázali do 10 minút vytvoriť tabuľku, či naformátovať obsah dokumentu za pár sekúnd? Máte záujem poskytnúť kvalitné vzdelávanie vašim ľuďom z oblasti marketingu či programovania? V IT Academy ste na tom správnom mieste!

 IT Academy s.r.o., 21.07.2015, 10:37

Malý Event Manager

Aj vaše dieťa sa môže stať Event Managerom! 2-dňový denný tábor naučí vaše deti základné managérske techniky v oblasti organizovania eventov!. Už 30.7.-31.7. 2015 v IT školiacom stredisku GOPAS. Registrácia: www.gopas.sk/event-manager

 GOPAS SR, a.s, 26.06.2015, 9:13