Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

Umenie predávať vládne svetu! Rubrika venovaná aktuálnym témam vo vzdelávaní marketérov a obchodníkov.

Marketing je veda, ktorá neustále hľadá nástroje na oslovovanie a presviedčanie potenciálnych zákazníkov, zvyšovanie predaja a uspokojovanie zákazníkov existujúcich. Tento segment sa mení závratnou rýchlosťou - čo na ľudí zaberalo pred mesiacom, dnes už nikoho neohúri...

Momentálne je kráľom marketingu obsah, a do popredia sa dostáva vzdelávanie zamerané na rozvoj marketingových zručností predovšetkým v oblasti komunikácie s verejnosťou. Medzi najpopulárnejšie nástroje marketingu patrí v súčasnosti online marketing, SEO, zákaznícky servis a content marketing. Nevyhnutnou požiadavkou na kvalitného marketéra je synergia vysokej emocionálnej inteligencie a technických zručností v oblasti štatistík a online nástrojov zameraných na riadenie marketigu realizovaného v digitálnom prostredí. Big data sféra naberá na popularite a prestáva byť doménou veľkých a silných firiem.V článkoch umiestnených v tejto rubrike nájdete informácie o tom, aké kurzy a školenia sú momentálne pre marketérov považované za najprínosnejšie a aký efekt od nich môžu zákazníci očakávať...

Viac...

Biznisové príležitosti po koronavíruse

Tento článok som sa rozhodol napísať preto, aby som si zachoval pozitívne myslenie v tej najťažšej možnej dobe. A možno dodal inšpiráciu a odvahu ostatným v mojom okolí. Nič iné nám ani neostáva… Situácia je vážna. A to nielen zo zdravotného pohľadu, ale aj ekonomicky. Slovensko je fakticky vo vojnovom stave a život sa zastavil. Všetci čakáme, čo sa bude diať. Či to naše zdravotníctvo zvládne, či sa podarí zastaviť šírenie nového koronavírusu a koľko celá táto situácia bude trvať.

 VISIBILITY s. r. o., 21.04.2020, 10:44

V Smoleniciach sa bude diskutovať o budúcnosti médií

Už tento mesiac, v dňoch 25. – 26. apríla 2017, sa v kongresovom centre SAV na Smolenickom zámku uskutoční medzinárodná odborná konferencia, ktorú pod názvom MEGATRENDS AND MEDIA organizuje Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Hlavnou témou bude diskusia o budúcnosti médií.

 Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, 03.04.2017, 21:07

Koľko váži úspech ?

O tom, že Matej Beňuš je v súčasnosti jednou z najvýraznejších športových osobností Slovenska, niet pochýb. Ale tušili ste, že je tiež zručný majster, ktorý sám zvládne výrobu nábytku? Spoznajte športové aj nešportové stránky sympatického reprezentanta vo vodnom slalome! Platinovým partnerom v súčasnosti najúspešnejšieho slovenského vodného slalomára v kategórii C1 a strieborného medailistu z OH v Rio de Janeiro Mateja Beňuša sa stala spoločnosť BILLA Slovensko. A viete koľko váži jeho zaslúžená strieborná medaila ? Neuveriteľných 500 gramov, nosiť ju celý deň by bola celkom výzva.

 Education, s.r.o., 26.10.2016, 15:15

MARKETING, MANAŽMENT, OBCHOD

Referát ďalšieho vzdelávania Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici prichádza s ponukou kurzov zameraných na oblasť MARKETING, MANAŽMENT A OBCHOD. Kurzy sú určené manažérom, zamestnancom a jednotlivcom, ktorí majú záujem sa rozvíjať vo vyššie uvedených oblastiach. Kurzy sa zaoberajú nasledovnou problematikou:

 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, 09.08.2016, 8:34

MARKETING LIVE 2016 26.04.2016 - Grand Hotel Pressburg **** - Bratislava

Keď MARKETING (nie) je prechádzka ružovou záhradou. Keď marketingové výsledky netešia. Chyby a úskalia v marketingu, ale aj efektívne zlepšenia a stratégie prinesie 13. ročník MARKETING LIVE 2016! MARKETING LIVE 2016 bude opäť miestom s najvyššou koncentráciou NAJskúsenejších marketérov v Bratislave! Konferencia sa uskutoční už 26. apríla, v priestoroch Grand Hotel Pressburg.

 In Form Slovakia, s.r.o., 05.04.2016, 10:51

Marketingová sobota - Marketing pre e-shopy

​Vzdelávareň.sk v spolupráci s Bankou Žilina pre vás pripravili už druhú marketingovú sobotu, počas ktorej budete mať možnosť vypočuť si sériu prednášok so spoločnou témou - marketingom pre e-shopy. Príďte sa dozvedieť niečo nové, spoznať zaujímavých ľudí a stráviť príjemné sobotné predpoludnie s ľuďmi, ktorých zaujíma to, čo vás :)

 Vzdelávareň.sk, 20.10.2015, 15:49

Marketingová sobota #1

Vzdelávareň.sk a Banka Žilina vás pozývajú na prvú z pravidelných minikonferencií Soboty v Banke – www.sobotyvbanke.sk. Marketingová sobota #1 predstaví sériu prednášok, ktorých spoločným menovateľom je PRODUKT z pohľadu marketingu. Ak podnikáte, pracujete vo firme alebo študujete a zaujíma vás marketing, určite by ste nemali chýbať! Program: 8:30 – 9:00          Registrácia 9:15 – 10:00       …

 Vzdelávareň.sk, 20.05.2015, 22:07