Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

 Happy Company, s.r.o, 20.03.2017, 12:16

Bez ohľadu na to, akú funkciu vo firme zastávame, všetci máme jednu ľudskú potrebu – dať veciam, ktoré robíme, zmysel. Nemôžeme však očakávať, že náš osobný zmysel definuje firma, šéf, či naši kolegovia. Je to naša úloha.

Netradičná Konferencia Happy Company už 5. rok prináša nové idey a témy z oblasti angažovanosti, ľudského potenciálu, tvorivosti, či dlhodobého rozvoja ľudí a firiem. Tento rok bude hlavnou témou Zmysluplnosť a inšpirácia pre život v súlade so sebou a svojimi hodnotami.

Ako objaviť to najlepšie, čo je v nás?

Ako jeden z rečníkov vystúpi na konferencii aj Jan Mühlfeit, globálny stratég a mentor, ktorý má za sebou úspešné vedenie tímov počas 22 ročnej kariéry v spoločnosti Microsoft. Zdôrazňuje, že nás už od malička učia to, čo je okolo nás, ale nikto nás neučí to, čo je v nás. Pre úspech a životné naplnenie je však kľúčové spoznať a rozvíjať svoj osobný potenciál. „Keď ľudia robia to, na čo majú talent a čo je ich silnou stránkou, môžu byť nielen produktívnejší a úspešnejší, ale aj šťastnejší.“

Zmysel prináša úspech

Podľa prieskumu, ktorý realizoval LinkedIn minulý rok, je pocit zmysluplnosti v práci to, čo nás robí dlhodobo angažovanými, tvorivými a produktívnymi. Tie spoločnosti, ktorým sa podarilo spojiť prácu so zmyslom, môžu dlhodobo a úspešne profitovať z nadšenia svojich ľudí a ich firemná kultúra je zdravá.

„Vonkajšie motivátory ako sú plat, či benefity, hoci sú pre ľudí dôležité, už jednoducho nestačia. Chcú sa cítiť cenení, žiť svoje hodnoty už počas pracovnej doby a vedieť, že ich práca má zmysel. A jeden spokojný zamestnanec urobí viac práce, ako traja nespokojní.“ Zdôrazňuje Lýdia Sirotová, realizátorka konferencie a CEO Happy Company.

Chceme inšpirovať ľudí k tomu, aby žili viac v súlade so svojimi hodnotami, rozvíjali to najlepšie, čo je v nich a tak objavili šťastie – ako vedľajší produkt zmysluplného života.

Preto prinášame tieto výnimočné osobnosti a ich témy:

Jan Mühlfeit (globálny stratég, kouč a autor)

„Buď sám sebou, nájdi svoj životný zmysel“

Janette Šimková (životná a vzťahová koučka)

„Ako oddeliť červenou čiarou to, čo nám zmysel dáva a čo už nie“

Jakub Ptačín (dizajnér a marketér)

„Ako sa nosí neúspech?“

Vladimír Ledecký (starosta Spišského Hrhova)

„Áno, dá sa to!“

Miro Randuška (muzikoterapeut)

„Objav svoj rytmus“

Andrea Coddington (spisovateľka a novinárka)

„Ako zmeniť smútok a strach na úspech a šťastie“

Vladimír Synek (minister šťastia)

„Životné karaoke a halucinácia úspechu“

Jano Gordulič (scenárista, kreatívec)

"Neviem čo so životom. A je to dobré.“

Konferencia Happy Company sa uskutoční, už tradične, v Divadle Aréna, 11. mája 2017.

Viac informácií o konferencii a možnosť zaregistrovať sa nájdete na stránke:

www.konferencia.happycompany.sk

Tešíme sa na vás!