Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

 In Form Slovakia, s.r.o., 06.05.2016, 10:51

Slovenská asociácia facility managementu (SAFM), združujúca akademických pracovníkov a odborníkov z praxe a fungujúca na trhu už takmer 7 rokov organizuje 5. ročník medzinárodnej konferencie v oblasti facility managementu. Dni Facility managementu 2016 sa uskutočnia 25.5.2016 v priestoroch Grand hotela Pressburg v Bratislave.

Cieľom konferencie je obrátiť pozornosť kľúčových manažérov firiem na dopad prostredia na výkon pracovníkov, ich tvorivosť, inovatívnosť a vplyv, akým priestor, jeho kvalita a obsluha pôsobí. Nejde iba o priestor kancelársky. Aj v priemysle a iných odvetviach pracujú ľudia a majú svoje potreby, pohybujú sa v nejakom priestore. Vo svete už dávnejšie silne znie pojem „workplace solution“, riešenie pracovného miesta a prostredia a väčšinou sa okrem zvýšenia produktivity a výkonnosti spája aj so spoločenskou zodpovednosťou firmy voči svojim zamestnancom. Okrem toho má konferencia poukázať aj na inovatívne a moderné IT nástroje, ktoré pomáhajú pri týchto úlohách, ba dokonca sa to bez nich ani nedá realizovať.

Zaujímaví prednášatelia zo Slovenska a zahraničia sa podelia o novinky z oblasti, inšpiratívne prednášky a praktické skúsenosti.

Aktuálny program je dostupný na stránke:

http://www.informslovakia.sk/sk/konferencia/dni-facility-managementu-2016