Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

 Cambridge Business School s.r.o., 28.02.2020, 10:54

Premýšľate nad povýšením na manažérsku pozíciu alebo zvažujete zmenu zamestnania? Kvalitné vzdelanie je jedným z faktorov, ktorý môže pri výberovom konaní rozhodnúť o vašom (ne)úspechu. Akademické tituly sú dnes už pomerne bežnou záležitosťou a konkurencia uchádzačov o atraktívne pracovné pozície je vysoká. Výhodou oproti ostatným vám môže byť získanie profesijného titulu MBA (Master of Business Administration).

Ten patrí spolu s BBA (Bachelor of Business Administration), LLM (Executive Master of Laws) so špecializáciou na obchodné právo a DBA (Doctor of Business Administration) do programov postgraduálneho vzdelávania.

Štúdium MBA je vhodné pre manažérov na rôznych úrovniach manažmentu - či už vo verejnej, korporátnej alebo neziskovej sfére. Zameraním na prehĺbenie existujúcich praktických vedomostí získate prístup k lepšie plateným prestížnym pozíciám vo významných firmách aj nové profesijné kontakty, ktoré možno využiť napr. pri hľadaní nového uplatnenia.

Podľa čoho vyberať

Ponuka MBA škôl je široká. Pri výbere sa preto zamerajte na to

  • koľko rokov na trhu pôsobí,
  • ako dlho štúdium trvá,
  • aké programy ponúka,
  • či sú na webe k dispozícií aktuálne informácie a profily lektorov s podrobnosťami ohľadom ich praxe,
  • do akej miery vám umožní sklbiť časovo náročné povolanie s rodinným a osobným životom.

Napríklad na Cambridge Business School možno titul MBA získať za jeden rok. Výučba prebieha v slovenčine formou štyroch sobotňajších celodenných seminárov a následným e-learningom. Na výber je dvanásť programov - od Strategického managementu cez Marketing a Public Relations po Personálny management a ďalšie.

Lektori, ktorí semináre vedú, majú dlhoročnú prax z vysokých manažérskych pozícií. Preberanú látku demonštrujú na príkladoch z pracovného života. V študijnej skupine budete diskutovať s kolegami z ďalších príbuzných odborov - získate nové poznatky a rozšírite si obzory. Práve zameranie na prax a možnosť konzultovať problémy motivujú k štúdiu MBA najčastejšie a zároveň vám pomôžu naštartovať úspešnú kariéru.
Firma Cambridge Business School s.r.o. ponúka vzdelávacie aktivity


Žiadne položky.

Žiadne položky.

Žiadne položky.

Žiadne položky.

Štúdiá na VŠ

1. Management v zdravotníctve
diaľkové, MBA  (Praha 1)
2. MBA Executive management – Online program
diaľkové, MBA  (Praha)
3. MBA Management a leadership
diaľkové, MBA  (Praha)
4. MBA Personální management
diaľkové, MBA  (Praha)