Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

 European School of Business & Management SE, 12.03.2019, 16:59

O úspechu sa už popísalo mnoho článkov, textov, či kníh. Ľudia túžia po úspechu a každý sa aspoň malým kúskom snaží o to byť úspešný. Niekedy to vychádza inokedy nie. Hľadáte správny recept, ktorý vám zaručí úspech s dlhodobým trvaním? European School of Business and Management vám odkryje tajomstvo úspechu. Je to veľmi jednoduché. Štúdium.

Nemáme však na mysli vysokú školu, alebo nejaké rekvalifikačné kurzy. Úspech vám zaručí štúdium MBA. V súčasnej dobe je MBA čoraz známejšie a preto sa vám čo to už možno dostalo do uší. Pre úplnosť štúdium MBA predstavuje profesijný vzdelávací program, vďaka ktorému si prehĺbite doterajšie vedomosti, rozšírite si obzory naprieč rôznymi odbormi a získate komplexný pohľad na management a riadenia. Štúdium je vhodné pre stredných a vrcholových manažérov, majiteľov spoločností či vedúcich pracovníkov verejného či neziskového sektora.

Doteraz ste boli zvyknutí, že popri štúdiu sa nedá pracovať naplno, a vy predsa nechcete študovať na úkor svojho živobytia. Vôbec sa štúdia MBA netreba obávať. Práve European School of Business and Management, inštitúcia s niekoľkoročné skúsenosti má systém štúdia nastavený tak, aby vyhovoval každému. V praxi to znamená, že MBA semináre prebiehajú 4x do roka vždy v sobotu, preto sa nestane aby ste cez týždeň zanedbávali svoje povinnosti a ukracovali sa o voľný čas. Semináre sú praktické a sú zamerané na rozvoj zručností ako napríklad prezentačné, tímová spolupráca, prejav, argumentácia a mnoho iného. Nad rámec štúdia sú rovnako pripravené prednášky, workshopy, networkingové stretnutia. To je všetko? Samozrejme že nie. Drvivá väčšina štúdia prebieha formou e-learningu. Táto forma vzdelávania je ako stvorená pre dnešnú uponáhľanú dobu. Študent má všetky materiály online vo svojom konte, a je iba na ňom kedy študuje a koľko. V tomto prípade je flexibilita veľkou výhodou a preto sa štúdium prispôsobí každému, aj tým najvyťaženejším.

Štúdiom MBA získate okrem titulu aj nové znalosti a dozviete sa aktuálne trendy z oblasti managementu, leadershipu či financií, či prepojíte svoje teoretické poznatky s praxou a naučíte sa ich okamžite aplikovať vo vašej firme alebo zamestnaní. V porovnaní s konkurenciou ponúka ESBM štúdium MBA v 14 špecializáciách. Záujemcovia si môžu vybrať ako zo všeobecnejších, tak aj úzko zameraných programov od managementu, marketingu, ekonomiky, leadershipu až po investície, zdravotníctvo či gastronómiu.

Úspech MBA štúdia na European School of Business and Management spočíva v rozvoji skúseností a získaní nových poznatkov a konkurenčnej výhody na trhu práce. Absolventi štúdia sú na trhu práce žiadanejší, lepšie zaplatení a pri rozhodovaní o povýšení, či obsadení do vyššej pozície sú uprednostňovaní. Veľkým benefitom sú aj kontakty získané počas štúdia. Štúdium MBA si prevažne vyberajú podnikatelia, riaditelia, personalisti, vedúci pracovníci, team-lídri a ďalší ľudia zastávajúci významné pracovné pozície.

Ak chcete na sebe pracovať, nestagnovať a rozvíjať svoje poznatky, štúdium MBA je tá najlepšia voľba. Zahájiť svoju štúdium môžete už dnes, Jediné čo musíte urobiť je podať si zdarma prihlášku, ktorú nájdete na webovej stránke ESBM.

Moderné štúdium MBA je vám na dosah.