Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

 Súkromná jazyková škola iCan, 17.01.2019, 14:36

Zamestnáva Vaša spoločnosť cudzincov, ktorí svoju prácu zvládajú po odbornej stránke, ale majú problém dohovoriť sa po slovensky?


Potrebujete realizovať výučbu slovenského jazyka pre Vašich zamestnancov - cudzincov?


iCan má pre Vás riešenie - výhodnú ponuku skupinového kurzu slovenského jazyka pre Vašich zamestnancov.Firemné jazykové kurzy iCan sú “šité priamo na mieru” Vašej spoločnosti a zohľadňujú všetky Vaše nároky a očakávania.

Výhody firemného kurzu slovenčiny pre cudzincov s iCan:

  • Efektívna výučba šitá na mieru potrieb Vašej spoločnosti- najskôr intenzívny kurz všeobecnej slovenčiny, následne polointenzívny kurz a po dosiahnutí požadovanej jazykovej úrovne aj lexika a odborná terminológia podľa zamerania pracovnej činnosti zamestnancov.


  • Vzdelávanie pod vedením skúsených kvalifikovaných lektorov s bohatými skúsenosťami s jazykovým vzdelávaním cudzincov.


  • Pravidelné testovanie, hodnotenie a prezentácia výsledkov výučby, následné zameranie sa na precvičovanie potrebných gramatických javov.


  • Vzdelávanie v malých, stredných alebo väčších skupinách podľa priania zákazníka, výhodný pomer cena/ kvalita/ počet študentov v skupine.


  • Časová flexibilita: kedykoľvek si môžete znížiť alebo zvýšiť intenzitu výučby a to jednoducho po dohode cez mail, alebo telefón.


  • Výkaz dochádzky a študijných výsledkov študentov pre zamestnávateľa.


  • Úspora finančných prostriedkov vďaka efektívnej výučbe.


  • Nadštandardný zákaznícky servis.


Stále váhate? Máme po ruke ďalší argument- výhodnosť jednotkovej skupinovej ceny za kurz. Cena na osobu je veľmi priaznivá – za týždeň intenzívneho kurzu od 36 €, pri polointenzívnom kurze za mesiac kurzu od 28 €! V cene kurzu je započítaný učebný materiál, náklady na učiteľa, doprava učiteľa v rámci Bratislavy. V prípade, že kurz prebieha vo firme mimo Bratislavy, cena kurzu je primerane navýšená o náklady na dopravu učiteľa.

Link: https://www.kurzy.sk/kurzy/399428/slovencina-pre-c...

www.icanschool.sk