Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

 Cambridge Business School s.r.o., 12.04.2018, 16:35

Manažérske vzdelanie sa posúva dopredu. Čo bolo lákavé a neznáme a cenovo nedostupné pred pár rokmi už dnes nie je dostačujúce. Situácia na trhu práce a vzdelávania sa radikálne zmenila.

Pred pár rokmi existovalo naozaj iba pár inštitúcií, ktoré poskytovali MBA vzdelanie s jedným programom. Povedomie o MBA nebolo rozšírené a mnohí ľudia boli skeptický.

Cambridge Business School, ktorá vznikla v roku 2010 ako jedna z mála na trhu začala ponúkať špecializované vzdelávacie MBA programy študentom dištančnou formou v kombinácii s efektívnymi online prístupmi s minimálnymi prezenčnými nárokmi. Táto organizácia štúdia je veľmi flexibilná, moderné e-learningové nástroje umožňujú individuálne nastavenie každému klientovi, preto je štúdium vhodné aj pre tých najvyťaženejších. Ponuka MBA programov v Cambridge Business School je veľmi rozsiahla a vyberie si z nej naozaj každý. V dnešnej dobe štúdium nie je iba o manažmente ako by sa mohlo zdať. Marketing, leadership, zdravotníctvo, financie, či európske štúdie. Pestrá paleta je zaručená, stačí si vybrať to správne pre seba.

Online štúdium MBA bolo navrhnuté špeciálne pre tých najvyťaženejších. Výučba tohto programu prebieha prostredníctvom virtuálnej učebne, kde sa študenti nemusia fyzicky dostavovať na výučbu, ale študujú z pohodlia domova. Virtuálna učebňa je prispôsobená tomu, aby sa študent do prednášky mohol zapojiť aj osobne a napríklad komunikovať s lektorom alebo ostatnými študentmi.

Okrem štúdia MBA ponúka Cambridge Business School aj iné profesijne vzdelávacie programy.

Bachelor of Business Administration (BBA) je profesijne vzdelávací program, ktorý je určený pre uchádzačov so stredoškolským vzdelaním a s minimálnymi praktickými skúsenosťami a takisto môže byť považovaný za ideálnu prípravu k štúdiu MBA pokiaľ si uchádzač nie je istý svojimi praktickými skúsenosťami, či zručnosťami. Program BBA Základy managementu predáva študentom v komplexnej forme tie najdôležitejšie informácie z jednotlivých oblastí managementu a pripravuje ich tak na profesionálny výkon v rámci budúcej manažérskej pozície.

V rámci manažérskeho vzdelania nesmieme opomenúť nadstavbu programu MBA, ktorý začala Cambridge Business School ponúkať ako jedna z prvých na trhu. Doctor of Business Administration (DBA) je profesijne vzdelávací program, ktorý posúva vedomostnú latku účastníkov na najvyššiu možnú úroveň a účastníkom poskytuje nadštandardné rozšírenie ich manažérskych znalostí a zručností. Tento vzdelávací program sa sústreďuje na reálne problémy a situácie, s ktorými sa firmy, alebo verejné inštitúcie bežne stretávajú v praxi.

Nielen manažéri a manažérske vzdelanie, ale aj pre uchádzačov s predchádzajúcim právnym vzdelaním, ako sú advokáti, koncipienti, notári či právny špecialisti, ale tiež pre vrcholových manažérov tuzemských i zahraničných spoločností, riaditeľov pracovníkov verejnej správy, ktorí sa zaoberajú obchodným a podnikovým právom a ktorí neustále pracujú na zdokonalení svojej kvalifikácie je vhodný študijný program LLM. Tento program je zameraný na prehĺbenie znalostí z oblasti súkromného práva so špecializáciou na právo obchodné.

Samozrejmosťou všetkých profesijne vzdelávacích programov sú kvalitní lektori s niekoľkoročnými skúsenosťami, profesionalita, flexibilita a úspešní absolventi a kvalita.

Najlepšou investíciou je investícia do seba a do vzdelania. Tá sa vám niekoľkonásobne vráti. Prihlášku a všetky potrebné informácie, recenzie nájdete na webovej stránke Cambridge Business School. Zahájte nový cyklus výučby už čoskoro. Podajte si prihlášku zdarma už dnes a ako bonus dostanete zľavy na štúdium a množstvo ďalších výhod.


Firma Cambridge Business School s.r.o. ponúka vzdelávacie aktivity


Žiadne položky.

Žiadne položky.

Žiadne položky.

Žiadne položky.

Štúdiá na VŠ

1. Management v zdravotníctve
diaľkové, MBA  (Praha 1)
2. MBA Executive management – Online program
diaľkové, MBA  (Praha)
3. MBA Management a leadership
diaľkové, MBA  (Praha)
4. MBA Personální management
diaľkové, MBA  (Praha)