Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

 CEMI MBA Studies s.r.o., 26.02.2018, 11:53

Online MBA štúdium v rôznych podobách je medzi manažérmi v SR už pomerne etablovanou záležitosťou, absolútnou novinkou je však aktuálne možnosť zostaviť si vlastný študijný online MBA program celkom na mieru svojim predstavám

Jednotka na trhu online MBA vzdelanie v ČR a SR, vzdelávací inštitút CEMI, prichádza s unikátnou možnosťou flexibilného MBA štúdia, kde si záujemcovia môžu z viac ako 60 študijných predmetov nakombinovať skladbu štúdia, ktorá im bude dokonale vyhovovať. "Cieľom tohto flexibilného štúdia je umožniť študentom vybrať si naozaj iba to, o čom sú presvedčení, že im bude prospešné pre ich ďalší profesionálny rozvoj. Navyše si študenti môžu prispôsobiť aj tempo a dĺžku štúdia, ktorá sa môže pohybovať od 1 do 3 rokov. Vychádzame tak v ústrety časovo vyťaženým manažérom, ktorí potrebujú MBA štúdium skĺbiť s náročným zamestnaním ", hovorí Mgr. Štěpán Mika, riaditeľ inštitútu CEMI (Central European Management Institute). Medzi najvyhľadávanejšie študijné predmety v rámci FLEXI MBA podľa neho patrí Strategický manažment, Manažment osobného rozvoja, Marketing a komunikácia, Koučovanie či Manažérska ekonomika.

Vzdelávacím inštitútom CEMI prešlo od roku 2011 už viac ako 1400 klientov MBA a LLM štúdia a viac ako 90% absolventov potvrdzuje, že sa už do 1 roka od absolvovania posunuli najmenej o 1 pozíciu na kariérnom rebríčku. Väčšine z nich sa tiež investície do MBA štúdia vrátila už do 2 rokov. Ďalším veľmi dôležitým prínosom absolvovaní MBA štúdia je tiež nadviazanie nových profesijných kontaktov nielen s kolegami v rámci štúdia, ale aj s viac ako 40 lektormi, ktorí štúdium zastrešujú a sú uznávanými expertmi vo svojich odboroch.

Vďaka využitiu online metód pre vzdelávanie bol tiež inštitút CEMI vyhodnotený renomovanou agentúrou IPSOS ako poskytovateľ najefektívnejšieho MBA štúdia popri zamestnaní.

Využite možnosti posunúť svoju kariéru ďalej a zahájte svoje MBA štúdium už v marci, navyše sa zvýhodneným školným iba 3.599 EUR bez DPH a možnosťou rozloženia až do desiatich splátok bez navýšenia. Prihlásiť sa je možné už len niekoľko dní.

Viac o Central European Management Institute nájdete na cemi.cz.