Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

Hľadáte rýchly kariérny rast? Riešením je štúdium FLEXI MBA!

Online MBA štúdium v rôznych podobách je medzi manažérmi v SR už pomerne etablovanou záležitosťou, absolútnou novinkou je však aktuálne možnosť zostaviť si vlastný študijný online MBA program celkom na mieru svojim predstavám

 CEMI MBA Studies s.r.o., 26.02.2018, 11:53

Pricemania Academy rozbehla už 10. sezónu vzdelávacieho programu pre e-shopy

Na Slovensku pôsobí aktuálne viac ako 9 000 e-shopov a obrat e-commerce trhu už prekročil 800 mil. EUR. Vybudovať úspešný a ziskový e-shop si dnes vyžaduje oveľa viac úsilia, väčší štartovací kapitál a najmä špičkové know-how, ktoré je kľúčom k vybudovaniu dlhodobej konkurenčnej výhody a odlíšeniu od konkurencie.

 Pricemania Academy, 08.11.2017, 16:21

Život je umenie.

Ľudský život je ako hudba, pieseň, obraz. Má svoje hĺbky aj výšky. Ak sa vedome snažíme o harmóniu, žijeme z pohľadu nášho ideálu a našej cesty k nemu, nakoniec sa ako celok vyvinie dobre a harmonicky. Môžeme ho prirovnať k obrazu. Má svoju perspektívu, z ktorej žijeme. Má kompozíciu, prvky, ktoré doň vkladáme a ktoré sú pre nás dôležité. Má svoju farebnosť, pestrosť života ovplyvňujúcu životný postoj.

 Združenie pre integrálne vzdelávanie, 06.11.2017, 21:35

Fin.TechSummit s účasťou odborníkov i investorov

/Bratislava, 23. 10. 2017/ Prvý ročník konferencie Fin.TechSummit sa bude konať 16. novembra 2017 v Bratislave v Hoteli Crowne Plaza. Ponúka príležitosť získať jedinečné know-how v oblasti inovácií a technologických zmien vo finančnom sektore, ako aj možnosť stretnúť sa s poprednými odborníkmi a investormi v tejto oblasti.

 Future Proof s.r.o., 30.10.2017, 16:16

SOUTĚŽ o kurz a certifikaci PRINCE2®, nebo ITIL

Chcete vyhrát školení PRINCE2®, nebo ITIL včetně certifikační zkoušky v hodnotě přes 25 000 Kč, nebo některou z dalších 9 cen? Zapojte se v říjnu do soutěže pořádané Vzdělávacím centrem HPE a jedna z hodnotných cen může být vaše. Soutěž probíhá od 10. do 31. října 2017 do 14:00.

 EDU Trainings s.r.o., 10.10.2017, 10:46

LET’S TALK: Živá diskuze na téma DevOps a IT4IT

Jak vám může v IT pomoci DevOps a IT4IT? Jak se liší od ITILu a je možné je používat zároveň s vašimi stávajícími praktikami - ITIL, COBIT, PRINCE2? Jaké jsou v těchto oblastech možnosti vzdělávání? Získejte odpovědi na vaše dotazy v oblastech DevOps a IT4IT či dalších metodik a standardů řízení IT služeb prostřednictvím virtuálního setkání z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

 EDU Trainings s.r.o., 03.10.2017, 10:40

Skutočne potrebujete do kancelárie prijať ďalšieho zamestnanca?

Práce stále pribúda, ale nie sú ľudia. Získavanie ďalších zamestnancov sa stáva nočnou morou azda každého zamestnávateľa. Šikovní už dávno kdesi pracujú, skúsení majú vysoké platové očakávania a ostatní nezamestnaní sú často poriadnym orieškom pre vzdelávanie v rámci firmy. Situácia pripomína rok 2008. Ideálny čas pozrieť sa, ako prebieha práca v kanceláriách – optimalizovať nevýrobné procesy.

 IPA Slovakia, s.r.o. , 26.09.2017, 13:01

5 dôvodov, prečo sa zúčastniť konferencie Výrobný manažment

Pozvánky na nové konferencie dostávate takmer každý deň, ale reálne sa môžete zúčastniť tak 2-3 v priebehu roka. Na konferencie bez reálneho prínosu už nie je čas. Jedna kľúčová myšlienka však môže zmeniť vaše smerovanie. Vyhľadávajte preto stretnutia s odborníkmi, ktorí majú záujem podeliť sa s vami o svoje skúsenosti, vypočuť si váš názor a poskytnúť spätnú väzbu v priateľskej atmosfére.

 IPA Slovakia, s.r.o. , 26.09.2017, 11:49

Azure Machine Learning a Rafal Lukawiecki ve Vzdělávacím centru HPE

Zajímáte se o datovou vědu a její techniku strojové učení? Tato podoblast umělé inteligence se zabývá algoritmy a programy a umožňuje počítačům předvídat budoucí chování, výsledky či trendy na základě využití existujících dat. O algoritmech, rámcích hlubokého učení nebo statistických softwarových balíčcích existuje mnoho snadno dostupných informací, jak je ale dát všechny dohromady a řešit problém reálného světa datovou vědou?

 EDU Trainings s.r.o., 26.09.2017, 10:36

Pracuj ako animátor :)

Zaujíma Ťa práca animátora voľného času? Rád tancuješ, spievaš, športuješ, hráš, si centrom diania? Chceš prežiť víkend, či týždeň, ale aj leto v hoteloch, v aquaparkoch? Ak si na tieto otázky odpovedal áno alebo ešte nevieš, či si na to pripravený, ale chcel by si sa niečo nové naučiť - sme tu pre Teba! Už 12.11. 2017 vo ZVOLENE, kde organizujeme profesionálne celodenné školenie Animácia voľného času pre súčasných aj budúcich animátorov, pedagogických a sociálnych pracovníkov, vychovávateľov a tých, ktorí si chcú zvýšiť kvalifikáciu. Zaži s nami deň plný naberania vedomostí a praktických zručností, nauč sa tanečné choreografie, zábavné aktivity, ako pracovať s ľuďmi a popritom všetkom sa veľa nasmeješ a spoznáš nových ľudí :) Po absolvovaní nášho dynamického tréningu získaš certifikát v slovenskom aj anglickom jazyku a pozvanie na naše kastingy, kde môžeš získať zaujímavé pracovné ponuky.

 Outdoor Institute STAGEMAN, 22.09.2017, 14:15