Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

Včelár ítečkár začal tým, že mu v detstve uleteli včely

Gabriel Nemčík hovorí, že včely nám dávajú med, ale najmä energiu. A odkedy sa stará o vlastnú včelnicu, je o tom presvedčený čoraz viac.

 Produkcia s.r.o., 30.10.2019, 13:46

Hľadáme ľudí s odvahou zmeniť život, keď iní čakajú na dôchodok

Katka Ondrejková hovorí, že plniť sny si môžeme kedykoľvek. Jej zákazníčky majú z toho radosť tiež. Táto milá a upravená dáma je známa v celom meste. Má elegantný salón a je vyhlásenou pedikérkou. Ale nebolo to tak vždy.

 Produkcia s.r.o., 29.10.2019, 8:45

NESTÍHATE? CHCETE BYŤ EFEKTÍVNEJŠÍ? Vyvarujte sa týchto 7 najčastejších chýb time manažmentu

V dnešnej rýchlej dobe sme zavalení množstvom povinností v práci aj mimo práce. Ľudia majú často pocit, že „nestíhajú“. Je aj Váš diár plný nesplnených úloh a neraz odchádzate z práce s pocitom, že ste „nič neurobili“? Pozrite sa na 7 základných chýb, ktorých by ste sa mali vyvarovať, keď chcete byť efektívnejší, spokojnejší a stihnúť viac za menej času.

 ANTEA CONSULTING S.R.O., 17.10.2019, 11:00

Mária Ďurišová: Ak cítite, že chcete zmeniť život, urobte to

Človek po štyridsiatke, nehovoriac už o vyšších číslach, nemá chuť ani možnosť zmeniť svoj život. Tak hovorí konvencia. Lektorka Mária Ďurišová stelesňuje opačný príklad. Nielenže zmenila svoju životnú i profesijnú dráhu, ale začala pomáhať ďalším, ktorí chcú takýto krok urobiť. Ako hovorí: „Žijeme v dobe, keď vedomosti a rôzne učenia už nie sú výsadou jednotlivcov, a preto ich chcem posúvať ďalej.“

 Produkcia s.r.o., 10.10.2019, 12:10

Máte po štyridsiatke a cítite sa ako starší človek?

V roku 1990 vyhlásila Organizácia Spojených národov 1. október za Medzinárodný deň starších ľudí. Správy o demografickom vývoji neľútostne konštatujú, že populácia starne a to prináša hospodárske a sociálne výzvy počínajúc pracovným trhom až po zdravotnú starostlivosť a služby.

 Produkcia s.r.o., 01.10.2019, 14:38

SAP poskytne slovenským neziskovkám a školám grant na digitálne vzdelávanie mladých ľudí

BRATISLAVA — 5. augusta 2019 — Spoločnosť SAP organizuje v spolupráci s Haus des Stiftens a TechSoup Europe iniciatívu Meet and Code, ktorá je úzko spojená s októbrovým Európskym týždňom programovania. Cieľom Meet and Code je predstaviť deťom a mladým ľuďom vo veku 8 až 24 rokov svet technológií a podporiť neziskové organizácie, ktoré na tomto vzdelávaní a osvete pracujú. Neziskovky zo Slovenska a ďalších 24 európskych krajín môžu do 8. septembra požiadať o grant od SAP až do výšky 400 eur. Každý nápad posudzuje miestny partner TechSoup.

 Education, s.r.o., 05.08.2019, 17:03