Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

Vzdelávanie s jasne preukázateľnými možnosťami zvýšenia zisku vo firme

V každom výrobnom procese je možné nájsť zlepšenia a je len na každom z nás, ako ich vie pretaviť do správneho fungovania procesov. Master štúdium priemyselného inžinierstva je jedna z metód ako vedieť odhaliť potenciály výrobných procesov a vedieť ich efektívne využiť.

 IPA Slovakia, s.r.o. , 17.07.2017, 14:48

Otestujte si zdarma a následně prohlubte vaše znalosti v oblasti Red Hat

Odborná školení a certifikační programy softwarové společnosti Red Hat, předního světového poskytovatele open source řešení, mají na trhu vzdělávání vedoucí postavení a těší se velké oblibě. Širokou nabídku kurzů Red Hat přináší Vzdělávací centrum Hewlett Packard Enterprise, oficiální Red Hat Training Reseller Partner pro Českou a Slovenskou republiku.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 12.07.2017, 16:38

Přestaňme o DevOps jen mluvit. Začněme s ním!

Všem zájemcům o téma DevOps představíme v říjnu ve Vzdělávacím centru HPE v Praze školení DevOps Dojo - Green Belt Immersive DevOps experience. Pětidenní kurz by si neměli nechat ujít pracovníci z oblasti IT vývoje, provozu, bezpečnosti a testování nebo IT týmy implementující DevOps. V průběhu jednoho týdne si osvojí principy DevOps a zavedou do praxe nové způsoby spolupráce.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 26.06.2017, 9:47

2 DNI PODPORY INOVÁCIÁM SLOVENSKA

Aby mohlo ísť Slovensko dopredu, potrebuje pre svoj rozvoj vlastné inovácie a inovatívne využívanie nových technológií. Podarilo sa nám pootvoriť dvere do budúcnosti. Na druhom ročníku mega konferencie Tech Summit & GadgetEXPO 2017 vystúpilo 103 rečníkov z 10 krajín sveta a v rámci časti GadgetExpo 27 firiem predstavilo unikátne špičkové technológie.

 Future Proof s.r.o., 25.05.2017, 10:26

Kurz Apigee Edge Operations v HPE v Praze!

Jediné školení dostupné ve střední Evropě, pokročilý hands-on kurz Apigee Edge Operations pro odborníky Linux, se uskuteční ve Vzdělávacím centru HPE v Praze. Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost!

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 23.05.2017, 9:39

Svet HR sa mení. Akú rolu v ňom budete hrať Vy?

Nové riešenia pre talent manažment - technológie ovplyvňujú spôsob, akým žijeme a pracujeme. Menia tiež úlohy ľudí v HR. Spolu s vizionárom a zakladateľom spoločnosti Thalento, Benom Greevenom, sa pozrieme na aktuálne trendy a technologické riešenia pre prácu s talentmi.

 Image Lab SK, s.r.o., 15.05.2017, 9:08

Diskusno-odborné fórum kvality už tento máj

Systémy manažérstva kvality, metrológie, noriem, praktické riešenie nekvality metodikou Six Sigma, kultúra a zabezpečovanie kvality vo firmách budú hlavné témy Fóra kvality, 30. – 31. 5. 2017.

 IPA Slovakia, s.r.o. , 04.04.2017, 11:03

V Smoleniciach sa bude diskutovať o budúcnosti médií

Už tento mesiac, v dňoch 25. – 26. apríla 2017, sa v kongresovom centre SAV na Smolenickom zámku uskutoční medzinárodná odborná konferencia, ktorú pod názvom MEGATRENDS AND MEDIA organizuje Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Hlavnou témou bude diskusia o budúcnosti médií.

 Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, 03.04.2017, 21:07