Novinky z oblasti firemného vzdelávania pod jednou strechou

Azure Machine Learning a Rafal Lukawiecki ve Vzdělávacím centru HPE

Zajímáte se o datovou vědu a její techniku strojové učení? Tato podoblast umělé inteligence se zabývá algoritmy a programy a umožňuje počítačům předvídat budoucí chování, výsledky či trendy na základě využití existujících dat. O algoritmech, rámcích hlubokého učení nebo statistických softwarových balíčcích existuje mnoho snadno dostupných informací, jak je ale dát všechny dohromady a řešit problém reálného světa datovou vědou?

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 26.09.2017, 10:36

Pracuj ako animátor :)

Zaujíma Ťa práca animátora voľného času? Rád tancuješ, spievaš, športuješ, hráš, si centrom diania? Chceš prežiť víkend, či týždeň, ale aj leto v hoteloch, v aquaparkoch? Ak si na tieto otázky odpovedal áno alebo ešte nevieš, či si na to pripravený, ale chcel by si sa niečo nové naučiť - sme tu pre Teba! Už 12.11. 2017 vo ZVOLENE, kde organizujeme profesionálne celodenné školenie Animácia voľného času pre súčasných aj budúcich animátorov, pedagogických a sociálnych pracovníkov,…

 Outdoor Institute STAGEMAN, 22.09.2017, 14:15

Pomôžte majstrom...

Za posledný rok som sa stretla a mala možnosť pracovať s viac ako 180 majstrami v Slovenskej a Českej republike. S niektorými som sa stretla na dva dni, s niektorými som mala možnosť pracovať opakovane a sledovať ich posun. Naše stretnutia boli na školeniach alebo som s nimi strávila celý pracovný deň na ich pracoviskách. Občas som nachodila aj 9 km/zmenu. S niektorými sa stretávam na workshopoch a riešime problémy, ktoré ich trápia.

 IPA Slovakia, s.r.o. , 11.09.2017, 10:46

Pozvánka na podzimní semináře Vzdělávacího centra HPE

Pro velký zájem pořádá Vzdělávací centrum Hewlett Packard Enterprise v Praze v září další termín úspěšného Semináře 7 v 1, neboli jednodenní ochutnávky sedmi oblastí odborných kurzů. Formou krátkých přednášek budou představena témata IT4IT, DevOps, RESILIA, Scrum & Kanban, PRINCE2, ITILv3 a COBIT5.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 17.08.2017, 13:24

European Study Tour 2017

Čítame rôzne články a knihy o úspešných firmách, počúvame success story o ich úspechoch. Čo tak niektoré vybrané firmy navštíviť a „nazrieť pod pokrievku"? Nie nadarmo sa hovorí, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Ak sa spojí zaujímavá skupina ľudí, môže z toho byť príjemný týždeň plný inšpirácií a zážitkov. Vyskúšajte to s nami.

 IPA Slovakia, s.r.o. , 31.07.2017, 8:36

PREČO BY SI SA MAL ZAUJÍMAŤ O ITIL®?

Nevieš prísť na to, v čom spočívajú hlavné výhody ITIL®u? Aké benefity získaš ty, celá organizácia, ak si osvojíš jej princípy? Pripravili sme pre Vás aj niekoľko príkladov spoločností, ktoré prijali ITIL® a neľutujú.

 TAYLLOR & COX Slovensko, a. s., 26.07.2017, 10:24

Otestujte si zdarma a následně prohlubte vaše znalosti v oblasti Red Hat

Odborná školení a certifikační programy softwarové společnosti Red Hat, předního světového poskytovatele open source řešení, mají na trhu vzdělávání vedoucí postavení a těší se velké oblibě. Širokou nabídku kurzů Red Hat přináší Vzdělávací centrum Hewlett Packard Enterprise, oficiální Red Hat Training Reseller Partner pro Českou a Slovenskou republiku.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 12.07.2017, 16:38

Přestaňme o DevOps jen mluvit. Začněme s ním!

Všem zájemcům o téma DevOps představíme v říjnu ve Vzdělávacím centru HPE v Praze školení DevOps Dojo - Green Belt Immersive DevOps experience. Pětidenní kurz by si neměli nechat ujít pracovníci z oblasti IT vývoje, provozu, bezpečnosti a testování nebo IT týmy implementující DevOps. V průběhu jednoho týdne si osvojí principy DevOps a zavedou do praxe nové způsoby spolupráce.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 26.06.2017, 9:47